Funkcje nowoczesnych wózków widłowych

Postęp technologiczny, jaki w dzisiejszych czasach dotyka każdej dziedziny naszego życia, zadomowił się na dobre również w branży producentów i importerów wózków widłowych, jak np. www.lemarpol.eu , będący renomowanym liderem na rynku polskim. Dzisiejsze modele, prócz swoich podstawowych funkcji, posiadają także cechy pozwalające zadbać o jakość pracy, a tym samym o wydajność pracowników obsługujących wózki widłowe.

Najnowsze modele są niezwykle zwrotne, kompaktowe, łatwe w obsłudze, a bardzo często posiadają szereg udogodnień dla samego operatora:

  • Niski poziom emitowanego hałasu

To cecha godna naszej uwagi, nadają się bowiem do zamkniętych małych pomieszczeń i są komfortowe nie tylko dla pracownika obsługującego wózki widłowe, ale również dla klientów sklepu, czy magazynu, w którym są wykorzystywane.

  • Klimatyzacja

Do niedawna traktowana jak zbytek, dzisiaj często posiadają ją wózki widłowe i jest doceniana przez przedsiębiorców. Dowiedziono, że operatorzy pracujący w klimatyzowanej kabinie są uważniejsi i znacznie bardziej wydajni. Przydatne szczególnie w trudnych warunkach klimatycznych.

  • Automatyczna regulacja wysokości

Jest to technologia wykorzystująca fotokomórkę do kontrolowania górnej granicy załadunku na wysokościach. Wysokość wideł wózków jest ustawiana automatycznie na wysokość komfortową operatora.

Leave a Comment